Пти смята, че Райс е най-добрият играч през сезона
Бившата звезда на Арсенал Емануел Пти вярва, че халфът на "топчиите" Деклан Райс заслужава наградата за играч на годината във Висшата лига този сезон.
Сезон 2023/24 във Висшата лига е към своя край и има няколко играчи, които могат да претендират за титлата най-добри.
Фил Фодън от Манчестър Сити, Коул Палмър от Челси и Оли Уоткинс от Астън Вила са сред кандидатите за отличието, но Пти поставя Райс над всички.
"Хайде, забравяте някого. Всички тези момчета имаха много добър сезон, но бих казал Деклан Райс, защото той напусна клуба си със £100 милиона на раменете си и изведнъж веднага се оказа много добро попълнение.
Той бе прекрасен и невероятен през целия сезон и мисля, че той бе липсващото звено през миналия сезон. Бих се радвал да играя с него в полузащитата, така че ще бъде страхотно забавно“, заяви Пти.
- Арсенал ще започне с победа
- Ще защити ли Арсенал трона? Анонс на новия сезон във Висшата лига
- Микел Артета: Не мога да дочакам началото на Висшата лига на нашия стадион
- Атлетико е готов да продаде Хулиан Алварес само на Арсенал
- Габриел Мартинели попадна в краткия списък на Ал Хилал
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Микел Артета иска да подсили атаката на Арсенал с нов футболист
- Правилата на Висшата лига поставят Арсенал пред сериозен проблем с трансферите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]