Сър Ратклиф се срещна с Жорже Мендеш
Съсобственикът на Манчестър Юнайтед Сър Джим Ратклиф се срещна със супер агента Жорже Мендеш.
Мендеш е един от най-влиятелните агенти в световния футбол, а сред клиентите му са звезди като Кристиано Роналдо, Бернардо Силва, Дарвин Нунес, Педро Нето и Жозе Моуриньо.
В много отношения именно сътрудничеството с Мендеш помогна на Уулвърхемптън да се закрепи във Висшата лига. Нотингам Форест също често се обръщаше към услугите на Жорже.
Сега новото ръководство на Юнайтед се опитва да установи връзки с Мендеш. Според Daily Mirror това се дължи преди всичко на интереса на "червените дяволи" към полузащитника на Бенфика Жоао Невеш, чиито интереси представлява Жорже.
19-годишният Невеш, който вече е повикан в националния отбор на Португалия, е една от основните цели на Юнайтед за летния трансферен прозорец.
Юнайтед може да се интересува и от някои от другите клиенти на Мендеш, като нападателя на Милан Рафаел Леао.
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]