Брадли ще отсъства до три седмици
Десният защитник на Ливърпул Конър Брадли ще отсъства до три седмици заради контузия в глезена.
Брадли бе много достоен заместник на Трент Александър-Арнолд, който бе аут от февруари поради контузия в коляното и се завърна на футболния терен едва през второто полувреме срещу Кристъл Палас миналата неделя, когато Конър се контузи.
Задълбочен преглед разкри, че Брадли ще прекара около три седмици в болницата. 20-годишният северноирландец може да се завърне за домакинския мач от Висшата лига срещу Тотнъм на 5 май.
Брадли ще трябва да пропусне реванша срещу Аталанта от четвъртфиналите на Шампионска лига, както и мачовете от Висшата лига срещу Фулъм, Евертън и Уест Хем, съобщава Liverpool Echo.
Така Александър-Арнолд може да се завърне в титулярния състав на Ливърпул още в четвъртък, когато тимът на Юрген Клоп пътува за Италия.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]