Аякс иска да си върне Тен Хаг
Ръководството на Аякс мечтае да назначи мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг на поста старши- треньор на тима през идното лято. Това съобщи журналистът от De Telegraaf Майк Веруей в интервю за Soccer News.
Според източника, нидерландският клуб работи и върху още три варианта, в случай че Тен Хаг откаже.
Припомняме, че Тен Хаг е начело на Манчестър Юнайтед от 2022 г. Договорът на специалиста с клуба е до 2025 г. Преди това Ерик ръководи Аякс, а също така е работил за Утрехт, Гоу Ахед Ийгълс и втория отбор на Байерн Мюнхен.
В момента Манчестър Юнайтед е на седмо място в класирането на Висшата лига с 50 точки от 32 мача.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]