Ман Юнайтед няма намерение да продава Гарначо
Манчестър Юнайтед няма намерение да продава крилото Алехандро Гарначо.
С напредването на сезона Гарначо се утвърди като играч на първия отбор на Юнайтед, като отбеляза пет гола и направи три асистенции във Висшата лига. Алехандро има голям принос и за победата с 4:3 над Ливърпул в четвъртфиналите на ФА Къп.
Според слуховете успехът на Гарначо е привлякъл вниманието на Реал Мадрид, който таблоидите наричат мечтания клуб за 19-годишния аржентински национал.
Въпреки това talkSPORT може да потвърди, че новият съсобственик на Юнайтед Сър Джим Ратклиф вече е уверил Гарначо, че е неразделна част от плановете на "червените дяволи" за бъдещето.
Сър Ратклиф изключи продажбата на Гарначо, въпреки че Юнайтед е изправен пред големи промени в обозримо бъдеще.
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Фарке: Смелостта ни донесе победата на „Олд Трафорд“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]