Тотнъм и Уест Хем са готови да се борят за Гибс-Уайт
Тотнъм и Уест Хем ще се борят за плеймейкъра на Нотингам Форест Морган Гибс-Уайт.
Както знаете, Форест са в трудна ситуация по отношение на правилата за финансов феърплей на Висшата лига.
Висшата лига вече отне четири точки от Форест и за да избегнат допълнителни санкции, "горските" ще трябва да продадат някои от най-добрите си играчи през следващото лято.
24-годишният Гибс-Уайт, който струва на клуба £35 милиона плюс бонуси, изглежда най-ценният актив на Форест и клубът няма да има проблем да продаде Морган на печалба.
Според talkSPORT един от претендентите за Гибс-Уайт е Тотнъм, който подписа с нападателя Бренан Джонсън от Форест миналото лято.
Уест Хем също се интересува от Гибс-Уайт, като смята Морган за заместник на Лукас Пакета, който е преследван от Манчестър Сити.
Нека добавим, че Гибс-Уайт отбеляза осем гола и направи 13 асистенции този сезон във Висшата лига.
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
- Кудус с нов проблем, Де Дзерби започва в Тотнъм с кадрови трудности
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]