Лестър заведе дело срещу Висшата лига
Лестър, който в момента играе в Чемпиъншип, започна съдебно производство срещу английската Висша лига, която наложи трансферно ембарго на "лисиците" поради нарушение на финансовите правила.
Лестър бе принуден да заведе две спешни съдебни дела срещу Висшата лига и Английската футболна лига.
"Лестър ще гарантира, че всяко едно от тези производства се разглежда от подходяща и напълно независима правна комисия“, се казва в изявление на официалния уебсайт на английския клуб.
Нека ви припомним, че в сряда, 20 март, Висшата лига обвини Лестър в нарушаване на правилата за изразходване на средства от Висшата лига, които позволяват на клубовете да губят не повече от £105 милиона (€122 милиона) за период от три години.
- Шерингам: Арсенал е арогантен
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Фулъм победи Брайтън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]