Ман Сити очаква интерес от клубове от Саудитска Арабия към Де Брюйне
Манчестър Сити очаква интерес от страна на водещи клубове от Саудитска Арабия към полузащитника Кевин Де Брюйне.
Според Daily Mail саудитските грандове смятат поканата на Де Брюйне като начин да увеличат популярността на лигата си, така че няма да пестят оферти за Кевин.
Струва си да се отбележи, че именно спортният директор на Саудитската професионална лига Майкъл Еменало привлече Де Брюйне в Челси през 2012 г.
Де Бройне е в изключителна форма след пет месеца отсъствие от контузия, но Сити все още не е довел Кевин на масата, за да обсъдят удължаване на договора му, който изтича следващата година.
Де Бройне ще навърши 33 следващото лято, но talkSPORT очаква, че само хонорар над £100 милиона ще принуди Сити да освободи белгийския национал.
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Ман Сити ще разбие Уулвс
- Всичките шест отбора от ВЛ си осигуриха място в плейофите на ШЛ
- Рейндерс: В момента сме уязвими
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
- Играчите на Ман Сити ще възстановят парите на феновете от мача с Будьо-Глимт
- Гуардиола иска бърз обрат от отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]