Сон е близо до нов договор с Тотнъм
Крилото на Тотнъм и Южна Корея Сон Хин Мин е на крачка от удължаване на договора си с лондонския клуб. Това съобщи в социалната мрежа X (бивш Twitter) журналистът Екрем Конур.
Според източника преговорите за удължаване на трудовия договор между 31-годишния футболист и представители на Тотнъм са в напреднала фаза. Отбелязва се, че "шпорите" определено няма да продадат лидера си през лятото, въпреки интереса от някои клубове в шампионата на Саудитска Арабия.
Сон играе за Тотнъм от 2015 г. През този сезон крилото изигра 23 мача за Спърс във всички турнири, в които отбеляза 12 гола и шест асистенции. Договорът на играча с лондонския клуб е валиден до края на юни 2025 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 50 милиона евро.
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
- Кудус с нов проблем, Де Дзерби започва в Тотнъм с кадрови трудности
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]