Невил сравни Хьойлунд с Холанд
Легендата на Манчестър Юнайтед Гари Невил призна, че нападателят на "червените дяволи" Расмус Хьойлунд му напомня на Ерлинг Холанд от Манчестър Сити.
Дубъл на Хьойлунд осигури на Юнайтед победа с 2:1 като гост на Лутън. Това отвежда Расмус до осем гола в последните му осем изяви за "дяволите" във всички състезания.
С представянето си 21-годишният датчанин напомни на Невил за Расмус, който спечели "Златната обувка" на Висшата лига миналия сезон и сега отново е голмайстор на английския шампионат.
"Хьойлунд изглеждаше като Холанд в процеса на изграждане – същата сила, физика и агресия в бягането му. Винаги съм харесвал това за централен нападател на Манчестър Юнайтед“, заяви Невил в своя подкаст.
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Фарке: Смелостта ни донесе победата на „Олд Трафорд“
- Фенове на Ман Юнайтед откриха ключов детайл при изгонването на Мартинес
- Бруно Фернандеш: По-добре да мълча за съдийството
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]