Калайджич скъса връзки
Нападателят на Уулвърхемптън Саша Калайджич получи сериозна контузия в коляното.
През януари Уулвърхемптън изпрати Калайджич под наем в Айнтрахт Франкфурт, където Саша успя да изиграе шест мача, като отбеляза един гол и направи една асистенция.
Точно в шестия си мач за Айнтрахт - срещу Фрайбург предния ден - Калайджич се контузи и бе заменен в 11-ата минута.
Клубът от Бундеслигата официално обяви, че 26-годишният австриец е скъсал кръстната си връзка на коляното и сега ще бъде аут за "неопределено време".
Както припомня Daily Star, това е третата подобна контузия за Калайджич за последните пет години. Предишният път, когато това се случи, бе в дебюта на Саша за Уулвърхемптън през септември 2022 г.
Да добавим, че придобиването на Калайджич от Щутгарт е струвало на "вълците" 15 милиона паунда.
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Борнемут удари Нюкасъл като гост и се изкачи в топ 8
- Лийдс направи решителна крачка към спасението
- Лампард: Гордея се с Ковънтри и постигнатото
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]