Тен Хаг: Вярвам, че Хьойлунд ще вкарва още за нас
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг говори за представянето на нападателя на своя тим Расмус Хьойлунд.
"Купихме Расмус заради неговия характер. Винаги съм знаел, че е силен. Той може да играе добре под напрежение, което е необходимо на един нападател в голям клуб като Манчестър Юнайтед. Расмус никога не се изнервя и не губи увереност. Той е много уверен в себе си и съм убеден, че ще вкара още повече голове за нас“, заяви Тен Хаг.
Хьойлунд премина в Манчестър Юнайтед от Аталанта през лятото на 2023 г. срещу €73.9 млн. Този сезон нападателят изигра 29 мача за "червените дяволи" във всички турнири, в които отбеляза 13 гола и две асистенции. Договорът на играча с английския клуб е валиден до края на юни 2028 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 65 милиона евро.
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
- Ман Юнайтед ще обсъди бъдещето на Бруно преди Мондиал 2026
- Ман Юнайтед няма да се включва в борбата за Матета
- Каземиро ще напусне Ман Юнайтед след края на сезона
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]