Кийн: Не мисля, че Арсенал и Ливърпул ще се справят с Ман Сити
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн вярва, че Ливърпул и Арсенал няма да успеят да победят Манчестър Сити за титлата във Висшата лига.
В неделя лидерът във Висшата лига Ливърпул загуби с 3:1 от Арсенал, което означава, че Сити вече е лидер в дивизията по загубени точки.
Кийн очаква Сити да вземе липсващите точки, а Ливърпул и Арсенал просто няма да могат да поддържат темпото.
"Знам, че не бе денят на Ливърпул и Арсенал бе страхотен за гледане, но все още не мога да си представя тези два отбора да завършат над Манчестър Сити. Просто не мога да си представя.
Очевидно съм грешал и преди, но вижте позицията на Сити и не забравяйте, че Де Брюйне се завръща, Холанд отново е на разположение. Не мога да видя тези два отбора да се състезават със Сити до самия край.
Не мисля, че могат да се справят със Сити“, заяви Кийн.
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Луис Енрике: Показахме, че можем да печелим и без топката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]