Появи се ново име за спортен директор на Ливърпул
Тим Щайдтен от Уест Хем се очертава като фаворит за новия спортен директор на Ливърпул.
Да припомним, че в края на този сезон Ливърпул ще се сбогува със своя мениджър Юрген Клоп, а спортният директор Йорг Шмадке си тръгва още по-рано - след затварянето на зимния трансферен прозорец.
Преди това Ливърпул се опита да постигне споразумение с Майкъл Едуардс, но той, въпреки обещанията за допълнителна мощност, отказа да се върне в клуба, който напусна през лятото на 2022 г.
Според Daily Mail Ливърпул сега се е насочил към Щайдтен, който се присъедини към Уест Хям едва миналото лято. За това кратко време Тим продаде Деклан Райс за £105 милиона и привлече Джеймс Уорд-Прауз, Мохамед Кудус и Едсон Алварес.
Щайдтен имаше репутация на трансферен гуру в Германия и успехът на Байер през този сезон отчасти се дължи на него. Тим също работи във Вердер, който подписа с Кевин Де Брюйне и Серж Гнабри под негово ръководство.
Ливърпул обмисля Ричард Хюз от Борнемут като алтернатива на Щайдтен. "Червените" вече са направили своите заявки, но активни преговори ще започнат след затварянето на трансферния прозорец.
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Луис Енрике: Показахме, че можем да печелим и без топката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]