Клоп: Момчетата са професионалисти
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп обясни как играчите са реагирали на решението му да напусне поста си след края на сезон 2023/2024.
"Играчите нямаха много въпроси. Първо говорих с всички, а след това с някои поотделно. Още не са задавали въпроси, защото сме професионалисти. Момчетата са в добро настроение. Очевидно никой не стана и не направи парти, когато им казах, но всичко бе професионално“, заяви Клоп.
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Луис Енрике: Показахме, че можем да печелим и без топката
249
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]