Марто Петров с гол и асистенция, в Болтън го хвалят

Българският национал Мартин Петров бе с основен принос за победата на неговия Болтън срещу третодивизионния американски отбор Орландо Сити с 3:1. Контролата бе от подготвителния лагер на англичаните в САЩ. Марто вкара третото попадение в срещата и освен това се отличи с асистенция.

В 14-ата минута Петров намери по отличен начин Кевин Дейвис, който с глава вкара за 1:0. В 28-ата минута Лузунарис изравни, но 9 минути по-късно Пратли отново даде аванс на Болтън. Крайното 3:1 оформи Мартин Петров в 39-ата минута след хубав удар с левия крак.

След мача, мениджърът на англичаните Оуен Койл похвали българското крило за добрата игра. "Мартин показа чудесно хладнокървие и добре отигра ситуацията при третото попадение", заяви Койл.