Играчите на Ман Юнайтед са недоволни от Тен Хаг
Играчите на Манчестър Юнайтед са недоволни от методите на работа на мениджъра на тима Ерик тен Хаг.
Според The Athletic, треньорът на английския колектив обръща повече внимание на тактическите настройки, отколкото някои от предшествениците си в Манчестър Юнайтед - такива сесии обикновено продължават от 20-30 минути до един час. Някои от старшите играчи в отбора обаче се уморяват специалистът да повтаря многократно тактически настройки, някои от които очевидни за всички. В клуба има опасения, че това намалява ефективността на занятията.
Манчестър Юнайтед е на седмо място в класирането за настоящия сезон на английската Висша лига. Отборът на Ерик тен Хаг отбеляза 32 точки след 21 мача.
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
- Манчестър Юнайтед се надява да задържи Бруно Фернандеш
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]