Изслушването на Ман Сити ще бъде през следващата седмица
Изслушването срещу Манчестър Сити, който е обвинен в извършване на 115 финансови престъпления, ще се състои следващата седмица. Това съобщава The Telegraph.
Припомняме, че Висшата лига обвини Манчестър Сити в над 100 нарушения на финансовите правила, извършени в продължение на девет сезона. Разследването обхваща периода от 2009 г. до края на 2018 г. По-голямата част от таксите са свързани с приходите на клуба, както и с оперативните разходи. Твърди се, че клубът е нарушил донякъде правилата за финансов феърплей.
Манчестър Сити е на второ място в класирането на английската Висша лига. Отборът събра 43 точки в 20 мача. Начело е Ливърпул (45). Припомняме, че по-рано на Евертън бяха отнети 10 точки заради финансови нарушения.
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Манчестър Сити може да се откаже от преследването на Елиът Андерсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]