Коринтианс направи ново предложение за Тевес
От източници на Sky Sports научихме, че Коринтианс е направил предложение на стойност 40 млн. паунда за капитана на Манчестър Сити Карлос Тевес. Както знаем, по-рано тази седмица бразилският клуб предложи 35 млн. паунда за аржентинския голмайстор, които бяха отхвърлени от Сити.
В тази връзка Гражданите не са принудени да продават своя футболист, който има още три години по контракта си с английския клуб. Нещо повече, собственикът шейх Мансур и президентът Калдоон ал-Мубарак нямат намерение да се разделят с Тевес срещу сума, която е по-ниска от 50 млн. паунда.
Въпреки това се говори, че Сините вече имат готово решение на проблема, касаещ евентуалното напускане на 27-годишния аржентинец, като за тази цел в Сити ще се опитат да привлекат Серхио Агуеро от Атлетико за 40 млн. паунда.
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Ман Сити лесно ще надвие Саутхемптън преди финала
- Холанд: Ние сме на върха – радвайте се
- Ман Сити се готви за напускане на Гуардиола и се договаря с Мареска
- Манчестър Сити следи Енцо Фернандес като опция за лятото
- Гуардиола: Сити ще се справи с напрежението в битката за титлата
- Манчестър Сити прати Бърнли в Чемпиъншип и оглави Висшата лига
- Арсенал загуби само битката, комплексът "Ливърпул", Симонс ще спасява Тотнъм - акценти от 33-я кръг на ВЛ