Постекоглу за трансфера на Вернер: Това е необичайно
Мениджърът на Тотнъм Ангелос Постекоглу реагира на трансфера на нападателя на РБ Лайпциг Тимо Вернер от лондонския клуб , който ще играе за Спърс до края на този сезон под наем.
"Когато Йохан Ланге (технически директор на Тотнъм) ми представи Вернер, бях много развълнуван. Мислех, че възможността да подпишеш с такъв играч не е нещо обиайно“, заяви Постекоглу.
Припомняме, че договорът за наем на Вернер предвижда лондонският клуб да го откупи за €18 млн. Германският футболист ще играе за Тотнъм под номер 16.
Този сезон Вернер взе участие в 14 мача за РБ Лайпциг, в които отбеляза два гола и една асистенция.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]