Ливърпул обяви трансфера на Фабио Карвальо в Хъл Сити
Футболният клуб Ливърпул обяви трансфера на полузащитника Фабио Карвальо в Хъл Сити под наем до края на този сезон.
Карвальо е продукт на Бенфика и Фулъм. През лятото на 2022 г. той се присъедини към мърсисайдци срещу €5,9 млн. Португалецът успя да вземе участие в 21 мача за Ливърпул във всички турнири, в които отбеляза само един гол.
През този сезон Карвальо изигра 15 непълни мача за РБ Лайпциг във всички турнири, в които не беше ефективен. Договорът на играча с Ливърпул е до края на юни 2027 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 14 милиона евро.
В момента Хъл е седми в таблицата на Чемпиъншип с 39 точки.
- Карагър: Салах още не е приключил с футбола на топ ниво
- Клоп за Салах: Една от най-великите кариери в футбола
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
- Бетис се пошегува със Салах след решението му да напусне Ливърпул
- Ливърпул набеляза заместник на Салах
- Арне Слот е на ръба на уволнение в Ливърпул, Шаби Алонсо готов да го замени
- Агентът на Салах: Бъдещето му все още не е решено
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]