Фулъм се интересува от Фирмино
Фулъм е сред клубовете от Висшата лига, които се интересуват от нападателя на Ал -Ахли Роберто Фирмино.
Фирмино се присъедини към Ал -Ахли едва миналото лято, пристигайки от Ливърпул като свободен агент.
Фирмино отбеляза хеттрик при дебюта си за Ал Ахли, но оттогава не е вкарвал. Според talkSPORT Роберто се чувства нещастен в саудитския клуб и иска да напусне.
Няколко клуба са готови да предложат на Фирмино възможността да се върне в Англия, където той игра осем години за Ливърпул, отбелязвайки 111 гола в 362 мача.
Освен Фулъм, интерес към 32-годишния бразилец имаше и Шефилд Юнайтед, но това бе преди Пол Хекингботъм да бъде уволнен от поста мениджър на тима.
Фулъм трябва да подсили атаката си, защото все още не са е възстановил от раздялата с Александър Митрович, който премина в Ал Хилал през лятото.
- Анонс на 31-ви кръг от Висшата лига
- Невероятна история: дядото на звезда от Висшата лига спечели 125 000 паунда от залог 2500 към 1
- Флик предупреди: Нюкасъл е опасен – Висшата лига е най-силната в света
- Саутхемптън изхвърли Фулъм и се класира за четвъртфиналите на ФА Къп
- Астън Вила фаворит за звездата на Фулъм Хари Уилсън
- Анонс на 29-ти кръг от Висшата лига
- Фулъм задълбочи кризата на Тотнъм след победа с 2:1
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]