Борусия Дортмунд ще плати 3 млн. за Санчо
Манчестър Юнайтед е готов да пусне нападателя Джейдън Санчо под наем в Борусия Дортмунд за шест месеца. "Пчелите" ще плащат за наема на играча, а "червените дяволи ще поемат част от заплатата на играча. Това съобщи известният журналист и инсайдер Фабрицио Романо в социалната мрежа X (преди Twitter).
Според източника сделката между клубовете е в напреднала фаза. Дортмунд иска играчът да се присъедини към отбора възможно най-скоро.
Bild дори съобщава и конкретната сума, която дортмундчани ще платят за наема на Санчо - 3 милиона евро.
Припомняме, че Санчо спря да попада в състава на "червените дяволи", след като се скара с мениджъра на тима Ерик тен Хаг в края на август. Той записа само 3 мача и след това бе изваден от първия отбор на манкунианци.
По-рано в кариерата си Джейдън вече игра за Борусия Дортмунд, откъдето премина в Манчестър Юнайтед през 2021 г.
- Гласнер може да загуби шансовете си да ръководи Ман Юнайтед
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
- Ясно е защо Ман Юнайтед избра Карик вместо Солскяер
- Ясно е първото попълнение при Карик
- Барса преговаря с Ман Юнайтед за Рашфорд
- Майкъл Карик оглави Ман Юнайтед до края на сезона
- Днес Ман Юнайтед трябва да потвърди назначаването на Карик
- Хакери проникнаха в акаунта на Бруно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]