Ливърпул върна Карвальо
Атакуващият полузащитник Фабио Карвальо се завърна в Ливърпул след наем от РБ Лайпциг, съобщава официалният уебсайт на клуба от Висшата лига.
По-рано бе съобщено, че "червените" са недоволни от времето, което 21-годишният португалец получава в Германия.
От началото на юли Карвальо е изиграл 15 мача за "биковете" във всички турнири. Той изигра само един пълен мач, като често се появяваше на терена от пейката.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
559
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]