Ериксен: Имахме своите моменти, Нотингам имаше по-малко
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Кристиан Ериксен говори за поражението на своя отбор в 20-ия кръг на английската Висша лига. Припомняме, че в събота, 30 декември, "червените дяволи" загубиха с 2:1 като гост на Нотингам Форест.
"Целта ни бяха трите точки, така че е жалко да не вземем нито една. Дадохме всичко от себе си, но понякога ни липсва изпълнение и качествена игра пред нашата врата.
Имахме своите моменти. Нотингам имаше порядък по-малко от тях, но успяха да се възползват от всички. Във всеки случай ситуацията ще се подобри. Има само един път напред - да работим здраво. Вярвам, че всичко ще бъде наред за нашия отбор“, заяви Ериксен.
В момента Манчестър Юнайтед е на седмо място в класирането на английския шампионат. Отборът на Ерик тен Хаг осъбра 31 точки след 20 кръга.
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
- Аморим може да се завърне във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]