Манчестър Юнайтед мачка в първата си контрола в САЩ (видео)

Шампионът на Англия Манчестър Юнайтед разгроми с 4:1 американския Ню Ингланд Революшън в първата си контрола от турнето на отбора в САЩ. Мачът се игра пред 50 000 зрители на "Джилет Стейдиъм" в Бостън.

Всичките попадения паднаха след почивката. През първата част пропуски направиха Уейн Руни и българинът Димитър Бербатов, който започна като титуляр за "червените дяволи". Майкъл Оуен откри резултата в 50-ата минута. Само 4 минути по-късно Федерико Македа  се озова сам срещу вратаря на американците и вкара за 2:0.

120 секунди по-късно Кени Мансали вкара почетното попадение за домакините. В 60-ата минута Македа отново се разписа във вратата на Ню Ингланд Революшън. В 80-ата великолепна комбинация между Гигс и Парк Джи-Сун, завърши с гол на кореецът, който оформи крайния резултат.