Мойс: Свършихме страхотна работа
Мениджърът на Уест Хем Юнайтед Дейвид Мойс обобщи резултатите от мача от 19-ия кръг на Висшата лига с Арсенал (2:0), който тимът му изигра на чужд терен.
"Футболът се играе по различни начини и ние изиграхме тази роля, за която може би не се говори толкова много. Брилянтна защита. Много добре поработихме над Арсенал. Те владееха много, твърде много според мен, но ние свършихме страхотна работа.
Имахме невероятна година в Уест Хем. След Световното първенство се подобрихме и продадохме един от най-добрите си играчи на Арсенал. Но ние продължихме и също спечелихме трофея.
Влияние на летните трансфери? Всички мениджъри вероятно живеят или умират чрез набиране на персонал. Ако не го организирате правилно, ще се сблъскате с трудности.
Мисля, че новите играчи бяха много добри. Огромна заслуга е на играчите, че успяхме да завършим годината по този начин. Наистина страхотна работа.
Моето бъдеще в клуба? Готвим се да говорим. Не мисля, че някой от нас бърза. Не виждам никакъв проблем в това“, заяви Мойс.
- Мърсън: Арсенал може да вземе титлата, но едва ли ще спечели нещо друго
- Арсенал остава без техническия си директор след само 7 месеца
- Забравен играч на Ман Сити е на път да вземе седми трофей с едва 921 минути игра
- Леман: Кепа трябва да остане титуляр за Арсенал
- Лоши новини за Арсенал: Езе аут до шест седмици
- Гуардиола възхитен от О’Райли: Сезонът му е изключителен
- Гьокереш: Арсенал ще се върне по-силен след загубения финал
- Карагър: Артета сбърка с Кепа във финала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]