Ван Дайк: Стабилността е най-трудното нещо във футбола
Капитанът на Ливърпул Върджил Ван Дайк призова отбора си да остане последователен, за да се бори за титлата във Висшата лига този сезон.
"Постоянството е най-трудното нещо във футбола. Декември е и има още толкова много мачове за игра.
Трябва да продължим напред и да поддържаме постоянство, което е ключът към успеха. Никога не знаеш как ще свърши, просто вървим мач за мач.
Шампионската надпревара все още не е приключила – през февруари или март ще можем да видим кой наистина се бори за титлата. Сега трябва да сме сигурни, че сме високо в таблицата. Имаме умението да бъдем стабилни, но последователността е нещо, което по-трудно се постига от играчите в един отбор.
В момента всичко е наред и трябва да се опитаме да продължим да печелим“, заяви Ван Дайк.
- Ливърпул постигна договорка с Ираола, назначението е въпрос на време
- Слот не е очаквал уволнението си, планирал е лятната селекция на Ливърпул до последния момент
- Сър Кени Далглиш разкри, че се бори с рак
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]