Астън Вила се интересува от Ихеаначо
Астън Вила се интересува от нападателя на Лестър Сити Келечи Ихеаначо преди зимния трансферен прозорец.
Привличането на нападател е приоритет на Вила за януари. Мениджърът Унай Емери се нуждае от още един играч, който да се конкурира с Оли Уоткинс, Леон Бейли и Муса Диаби.
Вила и преди бе свързвана с Тимо Вернер от РБ Лайпциг, но Football Insider твърди, че Ихеаначо също е на радара на клуба от Бирмингам.
Келечи вкара шест гола и даде две асистенции в 20 мача за Лестър този сезон, който в момента е начело в Чемпиъншип.
27-годишният нигериец може да бъде на разположение само за 5-10 милиона паунда, тъй като договорът му с "лисиците" изтича в края на сезона и опитите за удължаване се провалиха.
- Унай Емери: Беше ужасен период, в който всяка наша грешка водеше до гол
- Брайтън разгроми Астън Вила с 4:0 старта на сезона
- Астън Вила преговаря с Леон Горецка
- Анонс на 1-ви кръг на Висшата лига на Англия
- Астън Вила привлече Аарън Уан-Бисака под наем от Уест Хем
- Астън Вила привлече Аарън Уан-Бисака под наем от Уест Хем
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Астън Вила привлече Матео Руджери и Дзион Судзуки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]