Три клуба от ВЛ ще се борят за Кимих
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Джошуа Кимих може да напусне мюнхенския клуб.
Според Fichajes най-добрите клубове в английската Висша лига се борят за 28-годишния футболист: Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ливърпул.
По-рано се появи информация, че испанският полузащитник на Реал Сосиедад Мартин Субименди може да замени Кимих в Байерн Мюнхен.
Кимих играе за Байерн от осем години (от 2015 г.). През този сезон халфът провде 20 мача за мюнхенци във всички турнири, в които отбеляза един гол и даде шест асистенции. Договорът на играча с германския клуб е валиден до края на юни 2025 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 75 милиона евро.
- Манчестър Юнайтед следи Ким Мин-дже, но кореецът иска да остане в Байерн
- Ливърпул получи сериозен тласък за трансфер на Майкъл Олисе заради Реал Мадрид
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
- Връщането на топката Torfabrik предизвика недоволство сред вратарите в Германия
- Байерн Мюнхен започна преговори за Игор Тиаго
- Байерн привлече сенегалски талант с договор за пет години
- Президентът на Байерн призова Бундеслигата към по-активно международно развитие
- Компани: Бундеслигата е втората най-силна лига след Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]