Морган: Имахме нужда само от един човек срещу ордата на Ливърпул - Райс
Телевизионният водещ и фен на я Арсенал Пиърс Морган коментира атаката 5 на 1 на Ливърпул при резултат 1:1 в мача от 18-ия кръг на английската Висша лига (1:1).
"Имахме нужда само от един човек срещу набега на ордата на Ливърпул. И този човек е Деклан Райс“, написа Морган в социалните мрежи.
Припомняме, че в средата на второто полувреме, в 72-ата минута, Ливърпул имаше отличен шанс да поведе. Мърсисайдци тръгнаха на контраатака 5 на 1. В същото време Райс не участваше по никакъв начин в предотвратяването на атаката, като имаше пас към десния край на наказателното поле, откъдето защитникът на Ливърпул Трент Александър-Арнолд стреля, но удари гредата.
В момента, след 18 изиграни мача във Висшата лига, Ливърпул е на второ място с 39 точки. Арсенал е лидер в шампионата с 40 точки.
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]