Невил: Това бе най-тихата публика на Ливърпул
Бившият английски защитник на Манчестър Юнайтед Гари Невил говори за атмосферата на стадиона по време на мача от 17-ия кръг на английската Висша лига между "червените дяволи" и Ливърпул (0:0).
"Атмосферата бе най-лошата, която някога съм виждал на "Анфийлд" по време на мач Ливърпул срещу Манчестър Юнайтед. Винаги съм хвалил феновете на Ливърпул, но това бе най-тихата публика, която съм виждал в този сблъсък.
Мисля, че имаше малко самоувереност, когато хората носеха коледни пуловери, които казваха 7-0 и всички тези неща“, каза Невил, цитиран от BBC.
В момента след 17 изиграни мача във Висшата лига Ливърпул е на второ място с 38 точки. Манчестър Юнайтед е на седмо място с 28 точки. Лидер в шампионата е Арсенал с 39 точки.
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
- Собослай коментира гола си срещу Марсилия
- Джерард разкритикува Слот
- Слот похвали Мохамед Салах
- Де Дзерби: Играхме слабо
- Собослай потвърди, че води преговори за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]