Кийн би запазил само седем играчи от състава на Ман Юнайтед
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн заяви, че би запазил само седем играчи от настоящия състав на "червените дяволи".
По-рано през седмицата Юнайтед загуби у дома от Байерн с 0:1, в резултат на което завърши на последното място в групата си на Шампионска лига.
Юнайтед също отпадна от Купата на лигата по-рано този сезон, а хората на Ерик Тен Хаг са едва шести във Висшата лига.
Кийн каза в подкаста Stick to Football на Гари Невил, че ще задържи само седем от 22-мата играчи от първия отбор на Юнайтед.
Седморката включва водещия защитник Лисандро Мартинес, опитния Каземиро, капитана Бруно Фернандеш, юношите Коби Майна и Алехандро Гарначо и новодошлите през лятото Мейсън Маунт и Расмус Хьойлунд.
Кийн също така добави, че Люк Шоу и Маркъс Рашфорд са "под въпрос“ за него и трябва да получат "един последен шанс“.
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]