Клоп: Можем да изхвърлим нашите анализи в кошчето
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп се пошегува, че планът на отбора му за мача срещу Шефийлд Юнайтед се е провалил заради смяна на мениджъра на съперника.
Шефилд Юнайтед уволни Пол Хекингботъм и назначи Крис Уайлдър преди сблъсъка от Висшата лига срещу хората на Клоп в сряда.
По време на първото си представяне като наставник на "остриетата", Уайлдър имаше голям спор с Клоп, разменяйки остри думи няколко пъти в пресата, но Юрген не изпитва злоба към Крис.
"Първо, вероятно можем да изхвърлим нашите анализи в кошчето!
Не бива да мислим твърде много за това. Просто трябва да сме готови за футболния мач.
Разбирам, че получават нов мениджър, но това не бива да ни хваща неподготвени. Въпреки че се радвам Крис да се завърне в клуба си, той трябва да внимава с нас.
Не мисля, че той може да се промени твърде много за толкова кратко време и ние можем да играем по различен начин. Трябва да се съсредоточим върху себе си", заяви Клоп.
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]