Салах: Мика Ричардс ми бе шофьор в Италия
Крилото на Ливърпул Мохамед Салах говори за връзката си с бившия защитник на Манчестър Сити Мика Ричардс през сезон 2014/2015, когато двамата играха за Фиорентина.
"Ричардс е едно от най-лудите момчета, които съм срещал. Той е наистина добър човек. Когато играех във Фиорентина, семейството ми бе в Лондон и той също беше оставен сам. С него винаги излизахме заедно на кафе. Нямах кола, така че той винаги ме вземаше преди тренировка и ме прибираше след нея. Той ми бе шофьор по това време!
Много се забавлявахме. Преструваше се, че говори италиански по-добре от мен, но всички знаят, че не го прави. Все пак той е страхотен човек. Бяхме много близки и поддържахме връзка“, заяви Салах.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]