Алисон аут до края на годината?
Вратарят на Ливърпул Алисон Бекер може повече да не участва в мачовете на отбора си до края на тази година заради контузията, която получи в последния кръг на Висшата лига с Манчестър Сити (1:1). Това съобщава Evening Standard.
Според източника най-вероятно бразилският вратар е получил контузия в подколянното сухожилие.
По-рано мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп заяви, че не знае нищо за естеството на контузията на Алисон и че трябва да изчака резултатите от медицинския преглед.
Припомняме, че този сезон бразилецът взе участие в 14 мача във всички турнири, в пет от които запази суха мрежа. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 35 милиона евро.
- Ливърпул подготвя нова оферта за Брадли Баркола
- Баркола и агентите му са уверени, че трансферът в Ливърпул ще бъде финализиран
- Ливърпул се надява да финализира трансфера на Брадли Баркола още тази седмица
- Ливърпул се приближава до трансфера на младия халф Матиас Ороско
- Тотнъм готви нова оферта за Гакпо след отказа на Ливърпул
- Гари Невил: Вирц и Исак са най-голямото разочарование за Ливърпул
- Анди Ираола: Тази една точка е малко, но поне е заслужена
- Трент Александър-Арнолд: Разбирам разочарованието и гнева на феновете на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]