Ман Юнайтед не се е обръщал към Палас за Фридман


Председателят на Кристъл Палас Стив Париш заяви, че от Манчестър Юнайтед не са се обръщали към него относно спортния директор Дъги Фрийдман.
Фрийдман чрез работата си в Палас си спечели репутацията на един от най-добрите спортни директори във Висшата лига. 49-годишният шотландец доведе на "Селхърст Парк" таланти от ранга на Майкъл Олисе, Еберечи Езе, Марк Гуехи, Йоаким Андерсен и Чейк Дукур.
Смята се, че Фрийдман е мишена за Сър Джим Ратклиф, който купува 25% дял в Юнайтед, и протеже на легендата на "червените дяволи" Сър Алекс Фъргюсън, но Палас все още не знае нищо за плановете на манкунианци.
"Трябва да влезете в главите на тези хора, за да разберете със сигурност, нали? Определено няма преговори за това. Въпреки това е ласкателно за нашия клуб.
Вие, момчета, живеете в свят, в който само 50 процента от историите в медиите са верни. Останалите 50 процента не са. Просто не знаем кое как е“, заяви Париш.
- Юнайтед спря Вила за ШЛ в последния момент
- Аморим: Щастлив съм, че дойдох шест месеца преди старта на сезона
- Ман Юнайтед загуби 80 млн. заради проваления сезон
- Аморим ще се обърне към феновете след мача с Вила
- Атлетико хвърли поглед на Антони
- Ал – Хилал ще даде ултиматум на Бруно
- Шейх Джасим може да предложи 8 млрд. за Ман Юнайтед
- Аморим гони Гарначо от Ман Юнайтед