Арсенал е готов да прихване полузащитника Рубен Невеш
Арсенал е готов да прихване полузащитника на Ал-Хилал Рубен Невеш, чийто трансфер под наем в Нюкасъл вероятно ще бъде блокиран.
Изправен пред епидемия от контузии, Нюкасъл се замисли за наемането на Невеш през януари, тъй като Ал-Хилал е собственост на Суверенния фонд на Саудитска Арабия, който притежава "свраките".
Миналата седмица обаче стана известно, че членовете на Висшата лига ще гласуват временна забрана за трансфери под наем между клубове с общи собственици.
Според talkSPORT тази ситуация може да отвори вратата за преминаването на Невеш в Арсенал, който е без Томас Партей с контузия на бедрото поне до Нова година.
Спортният директор на Арсенал Еду е дългогодишен почитател на 26-годишния португалец, който игра шест сезона за "вълците", преди да замине за Саудитска Арабия миналото лято.
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Арсенал освободи клубния си лекар след края на сезона
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]