Представители на Ливърпул заминаха за Бразилия за преговори за защитник
Представители на Ливърпул заминаха за Бразилия, за да преговарят със защитника на Сао Пауло Лукас Бералдо, съобщава The Sun.
Според източника скаути на английския клуб са следили 19-годишния футболист от няколко месеца. Босът на Ливърпул Юрген Клоп е лично заинтересован от преминаването на бразилския футболист в тима. Подчертава се, че мърсисайдци могат да придобият Бералдо през предстоящия трансферен прозорец, ако страните успеят да се разберат за цената.
Настоящият трудов договор на 19-годишния футболист с клуба е до лятото на 2026 година. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на бразилеца е 6 милиона евро.
- Салах обмисля изненадващ ход след Ливърпул
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ливърпул и Интер в битка за Свенссон, интерес има и от Англия и Италия
- Алисон близо до завръщане, но остава под въпрос за дербито с Юнайтед
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул съжалява за продажбата на Келехър
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]