Емери: Загубихме, но нека да си спомним за хубавите неща
Мениджърът на Астън Вила Унай Емери говори за поражението от Нотингам Форест (0:2) в мача от 11-ия кръг на Висшата лига на Англия.
"Аз съм разочарован. Началото на този сезон бе трудно - Нюкасъл, Ливърпул. Продължихме да се представяме много добре у дома и да взимаме точки. Бяхме пети в таблицата.
Имахме много добра възможност да се опитаме да влезем в челната четворка. Не успяхме, играхме с грешки, опитвайки се да се върнем и да постигнем резултат. Във Висшата лига е много трудно да играеш навън, когато другият отбор отбележи първи.
Създадохме положения, корнери, избягвахме пробиви, но това не бе достатъчно, за да победим. Ще поема отговорността и ще поправя това, което не сме направили, както се подготвихме преди мача. Просто искам да се опитам да подкрепя играчите. Загубихме, но трябва да си спомним много хубави неща, които направихме този сезон“, заяви Емери.
След 11 кръга на Висшата лига Астън Вила е на пето място с 22 точки. Манчестър Сити води в шампионата (27 точки).
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Морган Роджърс запази спокойствие въпреки интереса от европейските грандове
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Роджърс е готов за следващата крачка, Астън Вила иска 100 милиона паунда
- Астън Вила няма намерение да се разделя с Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]