Невил смята, че голът на Нюкасъл е редовен
Легендата на Манчестър Юнайтед Гари Невил смята, че голът на Нюкасъл срещу Арсенал е зачетен правилно.
Самостоятелният гол на Антъни Гордън на "Сейнт Джеймсис Парк" в събота остави много въпроси отворени, тъй като VAR трябваше да проверява за засада и фаул.
Невил посочва, че VAR не е установила, че нито една от тези точки е вярна, така че е логично решението на рефера Стърт Атуел да присъди голът да остане в сила.
Мисля, че решението да се зачете голът на Нюкасъл бе правилно.
"Няма категорични доказателства, че топката е излязла извън границите, няма фаул и ако VAR не може да определи засада, тогава решението на съдията трябва да остане в сила“, написа Невил в акаунта си в Х.
- Норгард е трансферна цел на Аякс
- Всичките шест отбора от ВЛ си осигуриха място в плейофите на ШЛ
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Артета: Интер е страхотен отбор
- Киву: Трябва да вярваме, че сме на правилния път
- Жезуш: Мечтана вечер
- Аякс иска да купи Зинченко
- Жезуш иска нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]