Модрич и Тотнъм сядат на масата за преговори
От източници на Sky Sports News научихме, че в четвъртък Лука Модрич ще се срещне с президента на Тотнъм Даниъл Леви. Обект на разговора между футболиста и функционера ще бъде бъдещето на първия. Както знаем, от известно време насам Модрич е свързван с напускане на "Уайт Харт Лейн", като той дори разкри, че би искал да продължи кариерата си не къде да е, а в градския съперник Челси.
Сините вече опитаха да привлекат полузащитника, предлагайки 22 млн. паунда за неговите услуги. От Тотнъм обаче категорично отклониха отправената оферта, а президентът на клуба Даниъл Леви обяви, че Модрич не се продава.
Все пак Шпорите ще срещнат доста трудности по пътя към задържането на 25-годишния състезател, който, освен от Челси, е следен и от Юнайтед и Сити. При всички положения обаче в клуба ще опитат всичко възможно, за да продължат съвместната си работа с Модрич, който е една от ключовите фигури в тима на Хари Реднап.
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига