Кийн: Санчо трябва да признае грешката си
Легендата на Манчестър Юнайтед Рой Кийн говори за конфликта между крилото на "червените дяволи" Джейдън Санчо и мениджъра Ерик тен Хаг.
"Джейдън трябва да покаже различна страна от себе си. Ако Санчо публично се извини и започне да работи правилно в тренировките, тогава много скоро той ще може да забрави тази ситуация и да продължи напред.
Бил съм свидетел на много истории, в които играчи са правили грешки, но са се извинявали и всички веднага са забравяли за това. Футболните съблекални имат свои собствени закони: ако играч покаже, че го е грижа, съотборниците му винаги ще кажат "всичко е наред“ и ще продължат напред“, заяви Кийн.
По-рано бе съобщено, че Манчестър Юнайтед е готов да се раздели със Санчо през зимния трансферен прозорец. Футболистът получи забрана да тренира с основния отбор, след като отказа да се извини на Тен Хаг - играчът публично обвини мениджъра в лъжа в социалните мрежи, коментирайки отсъствието си от заявката за мача от 4-ти кръг с Арсенал (1:3) .
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед постави цена от 42 милиона паунда на Маркус Рашфорд
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]