Рой Ходжсън се завърна на работа
Мениджърът на Кристъл Палас Рой Ходжсън се завърна на работа след кратко боледуване.
Нека припомним, че Ходжсън пропусна мача на отбора си от Висшата лига срещу Астън Вила миналата събота (3:1), като предаде задълженията си на асистента Пади Маккарти.
От Палас обясниха отсъствието на наставника си в Бирмингам с това, че 76-годишният специалист се е почувствал зле сутринта.
Лошото здраве на Ходжсън обаче не продължи дълго и най-възрастният мениджър на Висшата лига за всички времена се върна на работа във вторник, като треньор на първия отбор на "орлите".
Да добавим, че в събота Палас е изправен пред дерби с Фулъм, след което ще играе два пъти срещу Манчестър Юнайтед - за Купата на лигата и Висшата лига.
- Тотнъм влиза в битката за Матеуш Фернандеш с оферта от 70 милиона евро
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Брайтън отправи нова оферта за Лука Вушкович
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]