Нюкасъл привлече 16-годишен талант
Нюкасъл Юнайтед обяви на официалния си уебсайт трансфера на младото ляво крило Треван Сануси, чиито права преди това бяха собственост на Бирмингам Сити.
16-годишният англичанин се присъедини към "свраките" за постоянно, където ще играе за отбора до 18 години.
Според журналиста Фабрицио Романо, Нюкасъл е спечелил конкуренцията за Треван Сануси, за когото претендираха повече от пет клуба.
- Байерн готви оферта за Антъни Гордън – Компани търси конкуренция за Луис Диас
- Матета донесе драматична победа на Кристъл Палас над Нюкасъл
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Киърън Трипиър се разделя с Нюкасъл след края на сезона
- Волтемаде отговори на критиците си и отрече да е в спад
- Нюкасъл е заплашен от санкции на УЕФА за финансови нарушения
- Нюкасъл запазва спокойствие: бъдещето на Хау ще се реши по-късно
413
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]