Де Хеа минава медицински прегледи в Юнайтед
Дaвид де Хеа пристигна в Англия и в момента е подложен на медицински прегледи, за да се присъедини към Манчестър Юнайтед, съобщава новината Sky Sports. Според информацията, испанският вратар е определен от Сър Алекс Фъргюсън като наследник на Едвин ван дер Сар на "Олд Трафорд" в дългосрочен план и Юнайтед е готов да заплати за него 17 милиона паунда.
Де Хеа показа още един път своя потенциал в събота като помогна на младежкия национален отбор на Испания да спечели Европейското първенство по футбол, което се проведе в Дания. Де Хеа остави преговорите с Юнайтед за след приключването на състезанието и днес бе заснет в болницата "Бриджуотър" където преминава задължителни прегледи.
С пристигането на младия талант на „Олд Трафорд", похарчените до този момент пари за трансфери на „червените дяволи" ще достигнат 50 милиона паунда, след като Алекс вече привлече младежкия национал на Англия Фил Джоунс от Блекбърн и крилото на английския национален отбор Ашли Йънг.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]