Салах разпитвал Хендерсън за Саудитска Арабия
Полузащитникът на Ал -Итифак Джордан Хендерсън призна, че е говорил с бившия си съотборник в Ливърпул Мохамед Салах за Саудитска Арабия.
Ал-Итихад може да се завърне с подобрена оферта за Салах преди затварянето на трансферния им прозорец на 7 септември, след като не успя да привлече Мохамед за £150 милиона, според слуховете.
Хендерсън не знае дали Салах ще остане в Ливърпул, но по време на скорошен разговор Мохамед се е интересувал от адаптацията на Джордан към саудитския футбол.
"Не съм говорил с него за ситуацията с трансфера му. Разбира се, имах кратък разговор с него преди седмица или две и той ме попита дали съм добре, как се адаптирам. Обичайните неща .. някак не му влязох в главата.
Така или иначе всички му се обаждат и пишат. Така че някак си не се впуснах в това... Не знам какво наистина се случва. Просто видях какво казват медиите за оферти и подобни неща.
Ще бъде интересно да видим какво ще се случи, защото той е невероятен играч, невероятно момче. Каквото и да се случи, той ще има голямо влияние – в Ливърпул, саудитската лига или където и да е другаде. Сега и в бъдеще. Ще бъде страхотно допълнение към всеки отбор“, заяви Хендерсън.
- Джерард сравни Екитике с Торес
- Слот призна, че Конате се е завърнал по-рано
- Слот: Това е голяма победа за нас
- Ливърпул няма да купува Рийд
- Ливърпул разгроми Нюкасъл (видео)
- Слот е имал конфликт с играч на Ливърпул в съблекалнята
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Къртис Джоунс
- Двама от Ливърпул може да се присъединят към Бешикташ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]