Партей ще се завърне след международната пауза
Полузащитникът на Арсенал Томас Партей трябва да се завърне на терена след международната пауза.
Припомняме, че в навечерието на мача срещу Манчестър Юнайтед стана известно, че Партей е бил контузен на тренировка и може да остане в болницата три месеца.
Преди неделния мач от Висшата лига срещу Манчестър Юнайтед, мениджърът на Арсенал Микел Артета уточни, че става въпрос за контузия в слабините, но 30-годишният ганаец няма да остане в болницата.
"Трябва да направим още няколко теста. Той усети нещо по време на тренировка и смятаме, че ще пропусне няколко седмици", заяви Артета.
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
- Артета за Ман Юнайтед: Могат да създадат проблеми
- Нванери премина под наем в Марсилия
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Норгард е трансферна цел на Аякс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]