Ман Юнайтед обяви трансфера на Регилон
Защитникът на Тотнъм Серхио Регилон ще прекара сезон 2023/2024 под наем в Манчестър Юнайтед.
"След като стана ясно, че се нуждаем от още един ляв бек, разгледахме редица играчи и бързо предприехме действия за привличането на Серхио. Той има всички необходими качества, за да ни помогне да постигнем целите си този сезон. Той има добър опит както във Висшата лига, така и в европейските турнири, така че е готов веднага да влезе в състава и да играе“, цитира пресслужбата на "червените дяволи" думите на Джон Мърто, футболен директор на клуба.
По-рано различни вътрешни лица писаха, че Манчестър Юнайтед няма да плати на Тотнъм за оставането на играча в отбора, а също така няма да има опция за закупуване на Регилон. Тотнъм ще може да прекъсне заема през януарския трансферен прозорец, ако пожелае. "Червените дяволи" ще изплатят изцяло заплатата на Регилон.
26-годишният Регилон не е играл за Тотнъм този сезон. Бранителят премина в лондонския клуб през септември 2020 г. от Реал Мадрид. Регилон прекара миналия сезон под наем в Атлетико Мадрид.
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]