Ман Сити обяви трансфера на Нунеш
Манчестър Сити официално обяви привличането на полузащитника Матеуш Нунеш от Уулвърхемптън. Португалският национал се присъединява към "гражданите“ за сумата от 55 милиона евро, като "вълците“ си запазват и 10% от печалбата при бъдеща продажба, и подписа договор до лятото на 2028-а година.
Нунеш записа 41 мача за 12-те си месеца за "вълците“, като вкара един гол и направи една асистенция. Португалецът, който спечели титлата в родината си със Спортинг Лисабон през 2021-а година, може да действа както като вътрешен халф, така и като атакуващ полузащитник. Той има и 11 мача за националния отбор на Португалия, като записа две участия на Световното първенство В Катар през 2022-а година.
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Ман Сити ще разбие Уулвс
- Всичките шест отбора от ВЛ си осигуриха място в плейофите на ШЛ
- Рейндерс: В момента сме уязвими
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]